از فرم زیر برای ثبت نام استفاده کنید.

Security question:

11 + 12 =

ثبت حساب

آرشاپرداز -طراحی وب - گرافیک - شبکه -نرم افزار

خدمات تجاری سازی دانش بنیان

ما باور داریم که تعهد زبان مشترکی است که تمام کارآفرینان در سراسر دنیا در آن تفاهم دارند

تسهیل گری استارت آپها

کارآفرینی (به انگلیسی: Entrepreneurship) به فرایند خلق ارزش جدید (مادی یا معنوی) از طریق یک تلاش متعهدانه با در نظر گرفتن ریسکهای ناشی از آن اطلاق می‌شود. واژه کارآفرینی از کلمه فرانسوی ” Entrepreneurs ” به معنای “متعهد شدن ” نشات گرفته است.

تعهد مهمترین کلید واژه ای است که یک کارآفرین را نسبت به ارزشهایی که وی قصد خلقشان را دارد از دیگران متمایز می سازد. تعهد به خود و تعهد به اجتماع مسیر رسیدن به آرمانها و واقعیت بخشید به رؤیاهای یک کارآفرین را کوتاه و میسر خواهد کرد.

کارآفرینی در محيط هاي بسيار متغير و پيچيده داخلي و بين المللي امروزي با چالش هاي عديده اي از جمله منابع مالي محدود ،افزايش وظايف و فعاليت ها ،تغييرات پر سرعت تكنولوژي، عدم تجربه کافی و هجوم راه حل هاي مديريتي متفاوت براي انجام فرایندهای اجرایی مواجه اند.در چنين فضايي تلاش برای دستیابی به نتایج سرآمد از طریق اجرای راهكار‌های نوپدید و توانمندساز در راستای حفظ بقا و توسعه فعالیت‌های کارآفرینی و بنگاه‌های اقتصادی فردا در رأس اقدامات مدیران و متخصصان و مشاوران راینیک قرار گرفته است.

راه‌کاری که برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاقات و تسهیل مسیر راه‌اندازی استارت‌آپ در دنیا تجربه شده است، استفاده از خدمات مربیان و مشاوران باتجربه است. افرادی که از دانش و تجربه‌ی کافی در زمینه‌های مختلف و مرتبط با راه‌اندازی، رشد و توسعه‌ی استارت‌آپ برخوردارند. مربیان و مشاوران با تکیه بر توانمندی‌های خود می‌توانند تیم‌های استارت‌آپی را در مسیر طراحی و توسعه‌ی محصول و راه‌اندازی، مدیریت و توسعه‌ی کسب‌وکار راه‌نمایی و راهبری نمایند.

ما در جهت توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا به شما امکان «مشارکت در کسب‌وکارها»، «ارائه‌ی خدمات مشاوره و مربی‌گری استارت‌آپ» را ارائه می‌دهیم.

باور داریم که  شما هم در دنیای پیچیده و متغیر اقتصادی کنونی، خواهان آن هستید که یکی از سریع ترین فرایندهای رشد و توسعه را در بخش کسب و کار و بهترین موقعیت را برای غلبه بر چالش در محیط اقتصادی کنونی داشته باشید.

راینیک با بیش از ۱۸سال تجربه عملیاتی می تواند ایده های کسب و کار شما را با ارائه راهکارهای تخصصی در مراحل شکل گیری کسب و کار، بازاریابی و فروش، تبلیغات و رسانه های اجتماعی، توسعه وب سایت، خلق و توسعه نام تجاری شرکت و دیگر عناصر ضروری کسب و کار کمک کند.

ما بر این باور هستیم رؤیای تحقق موفقیتهای عالی در کسب وکار هرچه قدر هم سخت بنظر برسد ولی گروه مشاوران راینیک براساس دانش، تخصص، تجربه و با کمک و حضور تیمی متشکل از خبرگان دانشگاهی و مدیران باسابقه در فضایی سرشار از اعتماد، صداقت و مشاركت همگام با تغییرات روبه‌رشد محیط كسب ‌وكار در دو سطح ملی و بین‌المللی و در راستای تحقق آرمان­ها و خواستهای مشتریان گرامی به ارائه خدمات مشاوره می­پردازد. ما بر اساس نیاز های شما همراه شما خواهیم بود. ما در این مدت علاوه بر طراحی مدل کسب و کار شما، پاسخگوی کلیه نیاز های آموزشی و مسائل کسب و کارتان نیز خواهیم بود.

هزاران نفر ایده‌های خوبی در سر دارند؛ اما به یک استراتژی خوب نیاز دارند تا ایده هایشان را عملی کنند. قبل از شروع کار شما به یک نقشه راه نیاز دارید. یک طرح جامع برای کسب‌و‌کار به شما کمک می‌کند تا بدانید که می‌خواهید چه چیزی را برای چه کسی و چگونه تولید و عرضه کنید. مهم‌تر از همه راه‌های کسب درآمد خود را پیدا کنید.

برای اولین گام اجرایی خدمات گروه مشاوران راینیک برای کمک به را ه اندازی یا توسعه کسب وکار شما به ترتیب زیر می باشد:

 

 • ارزیابی مدل کسب وکار فعلی/خلق مدل کسب وکار

ما به وسیله مصاحبه هایی مفصل با شما و بررسی الگو های صنعت شما در ایران و جهان، به ارزیابی مدل کسب و کار فعلی شما     می پردازیم و نقاط ضعف آن را برای شما مشخص می نماییم. در این مسیر ما با استفاده از سیستم های تحلیلی هوشمند شرکت مک کینزی الگوی سرآمدی پایدار شما را به دست خواهیم آورد و جایگاه شما در مقایسه با رقبایتان را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

بدین ترتیب با عنایت به اتخاذ رویكردی حرفه‌ای و تخصص‌گرا، بخش مشاوره كسب و كار راینیک با تمركز بر محورهای اصلی و راهبردی فعالیت هر بنگاه اقتصادی و صنعتی در قالب همكاری و تعامل نزدیك با کارآفرینان و صاحبان ایده در حوزه‌های تخصصی و تکمیلی ذیل به ارائه خدمات تخصصی و مشاوره می‌پردازد:

 • تحلیل سیستمی بازار و مطالعات راهبردی و سناریو پردازی
 • تحقیقات و شناخت بازار
 • برنامه‌ریزی جامع  بازاریابی و فروش
 • برندینگ نام و نشان تجاری و خلق یا توسعه برند
 • بررسی‌های اقتصادی،مالی وسرمایه‌گذاری
 • طراحی و تدوین طرح‌ها و مدلهای كسب و كار
 • آموزش ، بهره‌وری و توسعه منابع انسانی
 • تبلیغات ، ابزارها و رسانه های ارتباطی
 • راهکارهای حفظ و مراقبت از مشتریان

 

ما به تغییر وضعیت موجود باور داریم، ما به متفاوت بودن باور داریم  و ما برای تحقق آرمانهای یک کسب و کار ایده آل و موفق و همچنین برای به چالش کشیدن وضع موجود روشهای منحصر بفرد و راهکارهای ویژه ای داریم که برای کسب وکار شما بصورت اختصاصی طراحی، تدوین و ارائه می شود.

اگر مایل هستید راهکارهای اختصاصی ما را در جهت رشد، توسعه و افزایش سودآوری کسب وکار خود بکار بگیرید فرم زیر را پر نموده و برای ما ارسال فرمائید.

خدمات تجاری سازی برای شرکت های دانش بنیان

امروزه اهمیت تحقیقات به خاطر نوآوری و اهمیت نوآوری نيز به دلیل سود اقتصادی آن است. در دنیای کنونی تحقیقات، خصلت فرهنگی به معنای مرسوم کلمه را از دست داده است و به عاملی اقتصادی تبدیل شده است.

تجاری سازی سازی، بخش مهمی از فرآیند نوآوری است و هیچ فناوری و محصولی بدون آن با موفقیت وارد بازار نمی شود. ایجادبسترهایی برای عرضه دانش و فناوری، علاوه بر فراهم آوردن ارزش های اقتصادی قابل توجه برای سازما نها، منجربه رشد اقتصادی و فناوری جامعه  می شود.

در دنیای کنونی تحقیقات به عاملی اقتصادی تبدیل گردیده اس

به عبارت دیگر فرآیند تجاری سازی، همان فرآیند انتقال دانش و فناوری از مراکز تحقیقاتی مانند مراکز

رشد و پار کهای علم و فناوری به صنایع موجود یا کسب وکارهای جدید است.در واقع تجاری کردن فرآیندی است که از طرح کردن و پروردن یک ایده آغاز می شود و به سمت تولید (کالا و خدمات)و در نهایت فروش آن به مشتری (صنعت یا استفاده کننده نهایی)می انجامد.

تجاری سازی کسب سود از نوآوری ازطریق به خدمت درآوردن فناوری های نو برای ایجاد فرآیند تولید محصولی جدید است . درجهان کنونی که رقابت فشرده ای در تسخیر بازارها وجود دارد و با ظهور کشورهائی که با نازلترین قیمت محصولات مصرفی دنیا را تامین می نمایند راه ورود به بازارهای جهانی ، رو آوردن به محصولات جدید مبتنی بر دانش و تکنولوژی های جدید می باشد .موضوع تجاری سازی برای شرکت ها کوچک و متوسط که توان رقابت با محصولات انبوه و ارزان قیمت تولید کنندگان بزرگ را ندارند از اهمیت بیشتری برخوردار است .این شرکت ها با نوآوری به دنبال محصولاتی با ارزش افزوده بالا می باشند که بتوانند آنرا به عنوان یک کالای تجاری عرضه نموده و سهم مناسبی از بازارهای هدف را نصیب خود نمایند و فرآیند تجاری سازی ایده ها به عنوان مهمترین مرحله از چرخه عمر این شرکتها مطرح می باشد .اهمیت این موضوع به اندازه ای است که بقاء یک شرکت منوط به انجام موفقیت آمیز مرحله تجاری سازی خواهد بود .تجاری سازی فرآیندی پیچیده و متاثر از عوامل متعدد زیر ساختی ، فناوری ،کسب وکاری ،اجتماعی ،سیاسی ،تاریخی ،و… است .عواملی که هرکدام می تواند از یک سو عامل موفقیت تجاری سازی باشد و از سوی دیگر با بروز اشتباهات معمول در فرآیند تجاری سازی مانع موفقیت آن باشد طی کردن مسیر ایده تا محصول و به بازار رسانیدن آن دغدغه اکثر کارآفرینانی است که با ایده های نوآورانه قدم به عرصه کسب وکار می گذارند.

startupsگروه مشاوره کسب و کار راینیک مفتخر است در راستای تجاری‌سازی مرتبط با کالاها/خدمات دانش‌بنیان بصورت تخصصی در حوزه  «خدمات توسعه بازار» همگام با شرکت های دانش بنیان ،  در پیاده سازی دستاوردهای پژوهشی در محصولات و فرایندهای جدید و عرضه آن ها به بازار آنان را یاری نماید.

خدمات توسعه بازار راینیک شامل موارد زیر می باشد:

 • تهیه طرح کسب‌وکار (BP)
 • تحقیقات بازار
 • مشاوره و تدوین برنامه بازاریابی
 •  مشاوره مدیریت برند
 •  بازاریابی برای محصولات B2B
 • ارزیابی آمادگی صادراتی (ERA)
 •  مدیریت صادرات (EMC)
 •  اجرای برنامه‌های تبلیغات
 •  توزیع و پخش صرفاً در بازارهای خارجی

شرکت های دانش بنیان جهت درخواست همکاری می توانند با ارسال فرم زیر یا تماس با راینیک یک همراه مطمئن و توانا را در کنار خود داشته باشند.

تماس با راینیک

فیلد های ستاره دار اجباری اند