از فرم زیر برای ثبت نام استفاده کنید.

Security question:

9 + 10 =

ثبت حساب

آرشاپرداز -طراحی وب - گرافیک - شبکه -نرم افزار

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری

30002815

info@rainick.com

,

مبلمان و دکوراسیون اداری

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی یکی از پر اهمیت ترین و معماری داخلی یکی از جذاب ترین علاقمندیهای انسان محسوب می شود به طوری که حتی نحوه چیدمان و رنگ ها و بازی با نور در جذابیت محیط زندگی و محیط کار و بر گرمای خانواده و آرامش و احساس راحتی کار و گاهی انسجام آن در تک تک افرادتاثیر گذار می باشد. زندگی ما پر از رنگ است و می توان با بهره گیری رنگ های گرم و شاد محیط پیرامون خود را هم شاد کنیم.

دکوراسیون

دکوراسیون پذیرایی عنصری که در شروع باید مد نظر قرارگیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است.یک چهار دیواری می تواند به عنوان اتاق خواب ، آشپزخانه ، پذیرایی ، یا دفتر کار شخص معین برای فعالیت مشخص قرار گیرد ضروری است با استفاده از عواملی چون نورپردازی و چیدمان مبلمان تقسیم گردد تا عملکرد هر یک دقیقا مشخص گردد.

هدف اصلی از انجام دکوراسیون داخلی بالا بردن زیبا سازی فیزیکی و هماهنگی آن با احساسات درونی انسان می باشد که جز با تاکید بر روابطی چون عاملیت و عملکرد با فرم و .. و همچنین به وسیله عناصر متعلقه و مرتبطی چون رنگ و بافت و … میسر و مقدور نمی باشد. طراحی داخلی با بکارگیری عناصر فوق سعی در بهینه سازی فضاها و دست یابی به کارایی و کارکرد مناسب در کنار زیبایی و معانی و معناها می باشد.

معماری داخلی با ایجاد مجموعه ای از باید و نباید ها و کثرت ها و کاستی ها و قرار دادن فرم در برابرفرم و فضا هندسه در برابر طبیعت ، داخل در برابر خارج و همچنین قدرت و منطق مردانه از یک سو احساسات زنانه از سوی دیگر می کوشد ارتباط معنایی و فرمال مفهوم میبخشد.در واقع معماری داخلی به وسیله ی این ترکیب می خواهد به اهداف مورد نظر خود در طراحی فضا دست یابد. طراحی داخلی در ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین برای افراد جامعه نقش موثر دارد.محیط مناسب یعنی فضایی که بشر در آن می تواند فارغ از فشارهای نا خواسته روانی رشد کرده و شکوفا شود و این خواسته های عقلانی و منطقی هر جامعه است. بنابر این هدف طراحی داخلی بهبودعملکرد فیزیکی و روانی و دست یابی به اصول زیبا شناسی فضای داخلی است.در این میان ، اصولی که در طراحی با هدف ایجاد فضایی معمارانه در نظر گرفته می شود.

دکوراسیون

راینیک هدف خود را نوآوری ، خلاقیت و در اختیار قراردادن آخرین فناوریهای نوین، فاخر و شایسته مشتریان خود قرارداده و همت خود را بر همکاری با برترین شرکتهای معتبر فعال در زمينه مشاوره، طراحي و اجراي دکوراسيون داخلي بر اساس اصل “طراحي علمي، کيفيت عالي، و زمان مناسب ” در پروژه­هاي مسکوني، اداري، تجاري هنر طراحی و دکوراسیون معطوف ساخته تا بتواند به بهترین نحو رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید. امکانات و پتانسیل بالقوه شرکت های همکار، بهره گیری از محصولات و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجربه ، همگام با علوم روز معماري و دکوراسيون و با توجه به اهميت بعد رواني و شخصيتي افراد در طراحي­هاي صورت گرفته، بااستفاده ازمتد psychological decoration گام نويني را در معماري و دکوراسيون داخلي برداشته و ما را قادر خواهد ساخت که بیش از پیش بتوانیم به تصورات مشتریان خود روح و رنگ تازه ای ببخشیم.

دکوراسیون

با در اختیار داشتن این پتانسیلها راینیک مشتریان خود را در تمامی پروسه طراحی، ساخت و اجرای پروژه همراهی خواهد کرد .

جهت کسب هر گونه اطلاعات و یا سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمائید.

تماس با راینیک