از فرم زیر برای ثبت نام استفاده کنید.

Security question:

9 + 14 =

ثبت حساب

آرشاپرداز -طراحی وب - گرافیک - شبکه -نرم افزار

خدمات سخت افزاری

خدمات سخت افزاری

30002815

info@rainick.com

,

امروزه بسیاری از سازمان ها و ارگانها، واحد فن آوری اطلاعات (IT) ، هم به عنوان یک چالش و هم یک فرصت دیده می شود. این موضوع نشان دهنده این واقعیت است که فن آوری اطلاعات و مشاوره انفورماتیک تبدیل به یک پیش شرط مطلق برای رشد و موفقیت سازمانی، گردیده است به طوریکه یکی ازاصول منطقی موفقیت وجریان هرکسب و کاری ،فناوری اطلاعات می باشد.

راینیک هدف خود را نوآوری ، خلاقیت و در اختیار قراردادن آخرین فناوریهای نوین، فاخر و شایسته مشتریان خود قرارداده و همت خود را بر همکاری با برترین شرکتهای معتبر فعال در زمينه خدمات سخت افزاری بر اساس اصل ” کيفيت در خدمات، سرعت در پاسخگویی ” در پروژه­هاي مشاوره تا اجرای حوزه های مرتبط  با خدمات سخت افزاری معطوف ساخته تا بتواند به بهترین نحو رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید.

برخی از خدمات قابل ارائه برای مشتریان معظم راینیک به شرح زیر است:

  • پشتیبانی شبکه و سرور
  • پشتیبانی سخت افزار
  • پشتیبانی شبکه network support
  • تلفن های مبتنی برشبکه (VOIP)

شبکه تلفن گویا و فراتر از سانترال ویپVOIP  بر روی بستر شبکه محلی LAN نصب می شود. برقراری تماس در تلفن گویای ویپ بر روی بستر LAN با سرعت ۱۰۰Mbps امکان پذیر است. این شبکه ها علاوه بر مودم ، روتر و یا سوییچ دارای عناصر دیگری به نام های IPPBX یا سانترال شبکه تلفنی، گیتوی تلفن شهری و تلفن های مبتنی بر شبکه است. تمام این تجهیزات دارای ورودی شبکه هستند به طور مثال تلفن های مبتنی بر شبکه به جای ورودی تلفن شهری دارای ورودی شبکه هستند و تمامی شعب و نمایندگیهای یک شرکت بعنوان داخلی تعریف شده و از مزیت هزینه صفر در تماسهای برون شهری  برخوردار می باشند.

– کامپیوتر و تجهیزات جانبی ( اسکنر ، پرینتر و مواد مصرفی، کیس، کیبورد، ماوس ، اسپیکرو….)

  • یو پی اس و سیستم های ذخیره سازی تحت شبکه (NAS و DLT)
  • تجهیزات پردازشی، ذخیره سازی و پشتیبان گیری
  • تجهیزات پردازشی و امنیتی و راهکارهای مانیتورینگ جامع

تامین  سخت افزارهای شرکت های مختلف در حوزه های مانیتورینگ، پشتیبان گیری اطلاعات، سیستم عامل ، سامانه ها و تجهیزات خاص منظوره بر اساس ارزیابی و نیازسنجی مشتریان معظم راینیک صورت می گیرد.

راینیک با در اختیار داشتن این پتانسیلها، مشتریان خود را در تمامی پروسه نیازسنجی، تأمین و اجرای پروژه ها همراهی خواهد کرد .

جهت کسب هر گونه اطلاعات و یا سفارش لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمائید.

تماس با راینیک