از فرم زیر برای ثبت نام استفاده کنید.

Security question:

14 + 5 =

ثبت حساب

آرشاپرداز -طراحی وب - گرافیک - شبکه -نرم افزار

تبلیغات و خدمات طراحی و گرافیک

تبلیغات و خدمات طراحی و گرافیک

30002815

info@rainick.com

361 Bay Street Victoria, TX, USA

مشاوره تبلیغات

امروزه در دنیای تجارت ، تبلیغات صحیح و علمی حرف اول را در موفقیت یک کسب و کار می زند، برای تبدیل کسب و کار خود به یک تجارت سود ده و پر بازده شما حتما به مشورت با یک مشاور تبلیغات نیاز پیدا می کنید، تحقیقات آماری در دانشکده اقتصاد دانشگاه مینه‌سوتا نشان می دهد در کشور هایی که اقتصاد موفق و رو به رشدی دارند به ازای هر بنگاه اقتصادی ۳ شرکت مشاور تبلیغات در حال فعالیت هستند اما آمار ها نشان می دهند امروزه در کشور ما به ازای هر ۶۰۰ بنگاه اقتصادی یک شرکت مشاور تبلیغات فعالیت دارند، این آمار ناامید کننده در کشور ما نشان دهنده عدم اعتماد به تبلیغات و غریبه بودن این مبحث مهم در تجارت با بازار داخلی کشور ما می باشد ، البته در ایران تبلیغات تلویزیونی ، بیلبورد ، پیامک تبلیغاتی تبلیغات اینترنتی و تبلیغات مجلات از محبوبیت خوبی در بین صاحبان مشاغل برخوردار می باشد، اما یک مشاور تبلیغات خوب می تواند ارتباط بین هریک از شیوه های تبلیغات با کسب و کار شما را پیدا کند و با توجه به بازخورد مناسب هر روش در زمان مناسب آنرا به شما پیشنهاد کند و بالاترین بازدهی در تبلیغات را برای شما به ارغوان آورد، اما مشاور تبلیغات خوبتر سعی در ایجاد روش های نوین تبلیغاتی برای شما دارد این دسته از مشاوران تبلیغاتی با صرف وقت بیشتر و تمرکز روی کار شما برایتان ایده پردازی می کند و روش هی نوین را با روش هایی که قبلا جواب داده اند ترکیب می کند ، ایده پردازی یک فاکتور مهم برای یک مشاور تبلیغات می باشد و البته وجود تجربه در کنار توانایی فوق می تواند بهترین روش تبلیغات را برای شما حاصل کند ، پس در هر کسب و کار یا تجارتی باشید حتی اگر از سود خود راضی هستید برای یک بار هم که شده تجربه مشورت با یک مشاور تبلیغات را آزمایش کنید و بعد از آن قطعا متوجه تغییرات اساسی در سود خود می شوید ، ویژگی مهم مشاوران تبلیغات شرق جوانی در کنار تجربه می باشد که حاصل آن ایده پردازی قوی می باشد ، برای بهبود سود دهی خود می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

دیگر ویژگی مهم شرکت ما داشتن کاملترین و با کیفیت ترین واحد اجرایی تبلیغاتی می باشد و انجام صفر تا صد کلیه امور اجرایی تبلیغات است.

تبلیغات تاثیرات فراوانی برجای می گذارد. از جمله این تاثیرات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد آگاهی: تبلیغات می تواند موجب شناخت و آگاهی شود. به طور کلی مردم به سروکار داشتن با مواردی که تاکنون نشینیده اند و یا ندیده اند، تمایلی نشان نمی دهند، در این گونه موارد تبلیغات می تواند موثر واقع شود.
 • ایجاد نگرش مثبت: تبلیغات می تواند موجب ایجاد نگرش مثبت در مورد کالا یا خدمتی خاص شود.
 • ایجاد هویت برای نام تجاری: تبلیغات می تواند به ایجاد یک تصویر ذهنی برای یک کالا یا خدمت کمک کند.
 • جایگاه سازی محصول در بازار: در جایی که بازار، بخش بندی شده است تبلیغات می تواند به     جایگاه سازی محصول در بخش خاصی از بازار کمک کند. “رویز رویز” و “مینی ماینر” هر یک بخش های مختلفی از بازار را هدف گرفته اند. نوع ارتباطات آنها که بیانگر این امر است نیز در جهت تقویت این جایگاه عمل می کند.
 • حفظ روابط: تبلیغات نیرویی است که در طول زمان موجب ایجاد و تقویت رابطه بین مشتری و عرضه کننده محصول می شود.
 • اقناع: تبلیغات می تواند مشتریان را به استفاده از یک کالا یا خدمت خاص قانع کند.
 • ایجاد تقاضا: به طور مثال می توان تبلیغات ” مک دونالد” را نام برد که آن را محصولی جهانی، قابل دستیابی و مناسب معرفی و از این طریق برای محصولات خود تقاضا ایجاد می کند.
 • ایجاد پرسش: در اکثر مواقع بین تبلیغات و میزان تماس با واحد فروش یک رابطه مستقیم وجود دارد. به این صورت که تبلیغات در خصوص شرایط فروش، قیمت، نمونه های رایگان محصول و … سوالاتی در ذهن مشتریان ایجاد می کند، که این خود موجبات برقراری تماس با واحد فروش شرکت را فراهم می سازد.
 • حمایت از توزیع کنندگان: ممکن است توزیع کنندگان برای اینکه به راحتی بتوانند محصول خود را به فروش برسانند به حمایت شرکت تولید کننده نیاز داشته باشند.تبلیغات از جمله نیروهایی است که می تواند این حمایت را فراهم آورد.
 • حمایت از سازمان یا شرکت: ممکن است شرکتی به تحکیم موقعیت خود یا جایگاه سازمانی نیازمند باشد . تبلیغات می تواند به حفظ دوستان قدیمی و یافتن دوستان جدید برای شرکت کمک کرده و در این خصوص نقش مهمی ایفا نماید.
 • معرفی یک محصول جدید: تبلیغات اسلحه ای راهبردی برای معرفی محصولات جدید در بازار است .
 • مقابله با فعالیت رقبا: یکی از ویژگی های عصر حاضر ، توسعه مفاهیم بازار و نام تجاری است . در کنار توسعه این مفاهیم ، شاهد رشد عرصه رقابت نیز هستیم . هم زمان با گسترش بازار ، رقابت نیز بیشتر و بیشتر شده است تا آنجا که امروز تعداد کمی از بازارها به صورت انحصاری باقی مانده اند .در دوره کنونی مشتریان از قدرت بیشتری برخوردار شده اند ، چرا که عرضه کنندگان متعددی به ارائه خدمات می پردازند و این امر موجب تشدید رقابت شده است .
 • ایجاد تمایز: هرنام تجاری نیازمند وجه تمایزی است که آنرا متفاوت ساخته و هویتی منحصر به فرد و متفاوت برای آن فراهم می سازد . این وجه تمایز را می توان از طریق تبلیغات ایجاد کرد .
 • برقراری ارتباط: در مواردی سازمان ها به ارتباط داشتن با گروهایی خاص احساس نیاز می کنند. ولی ممکن است برقراری ارتباط به صورت مستقیم، اثر بخش یا اقتصادی نباشد .در این شرایط نیز می توان از تبلیغات استفاده کرد .

ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتری هایتان به خلاقیت در اطلاع رسانی و نیز ماندگاری در اذهان رهنمون می شویم تا با اقتدار در آرامش به اوج موفقیتهای کسب وکارتان برسید.

ما برای راحتی و کاهش هزینه های شما خدمات متنوعی را در راستای پاسخگویی به نیازهای سازمانی و کسب وکار شما ارائه می کنیم که با برترین کیفیت برای مشتریان معظم بصورت کاملا اختصاصی انجام می گیرد.

طراحی لوگو (خلق نام ونشان تجاری)

نکات بسیار مهم در طراحی لوگو

 • نکته اول:

لوگو باید بیانگر یک سری مفاهیم باشد اما معمولا طراحان لوگو در مورد اینکه چه مفهومی قرار است با لوگو منتقل شود اشتباه می کنند. به طور معمول طراحان لوگو می خواهند با زبان نشانه ها به بینندگان طرح گرافیکی لوگو القا کنند سازمان صاحب لوگو چه کاری را انجام می دهد و این کار صحیح نیست. مثلا لازم نیست برای طراحی لوگوی یک شرکت وارد کننده گوشی های تلفن همراه از طرح گرافیکی گوشی تلفن همراه استفاده کنید و یا برای طراحی لوگوی یک کافی شاپ از طرح گرافیکی فنجان قهوه استفاده کنید.

آنچه در طراحی لوگو بالاترین درجه ی اهمیت را دارد این است که از نشانی گرافیکی ای استفاده شود که در ذهن مخاطب نقش ببندد و به مرور زمان این نقش ذهنی با انواع فعالیت های آن شرکت آمیخته شود. اگر این اتفاق را بتوانیم در مورد بسیاری از مشتریان یک شرکت مدیریت کنیم از این پس آن نشانه گرافیکی معرف تمامی فعالیت های آن شرکت می شود و مشتریان در هر کجا که آن لوگو را ببینند خود به خود ذهنشان به سمت فعالیت آن شرکت می رود. آن هم فعالیتی که مرتبط با آن مشتری به خصوص است مثلا هر کدام از ورزشکاران با دیدن لوگوی NIKE به یاد فعالیت ورزشی می افتند اما هر کدام با فعالیت ورزشی به خصوصی ذهنشان آمیخته شده است در همین مثال کوه نوردان نقشی از محصولات کوه نوردی NIKE در ذهنشان نقش می بندد و اسکی بازان نقش دیگری. این همان عامل موفقیت برخی از لوگوهای معتبر جهان است. اگر دقت کنید در طراحی لوگوی NIKE سعی نشده است که کار این شرکت معرفی شود و تنها چیزی که مهم است خاص بودن طرحی گرافیکی است برای اینکه در ذهن مشتریان بماند و مفهومی را تداعی کند. مجموع اینگونه فعالیت ها جزء زیرشاخه برندینگ به حساب می آید.

 • نکته دوم:

به آنچه که در طراحی لوگو مد می شود اهمیت ندهید؛ زیرا که اهمیت طراحی لوگو و اثر بخشی لوگو به ماندگاری آن است شاید در مورد لباس و یا مدل مو که می تواند هر چند وقت یکبار تغییر کند اهمیت دادن به مد کار پسندیده ای باشد اما در مورد طراحی لوگو که طرحی ماندگار است و شاید ده ها سال قرار است در معرض دید عموم قرار بگیرد توجه کردن به مد ، کار صحیحی نمی باشد.

برخی از شرکت های طراحی لوگو ، طرح هایی را که به عنوان نمونه به مشتریان خود نشان می دهند طرح هایی است که کاملا مطابق با مد روز طراحی شده است. این کار به فروش آنها کمک می کند زیرا که اینگونه طرح ها متناسب با سلیقه ی روز طراحی شده اند و نظر مشتری را جلب می نماید. مشتریان نیز در این میان به این نکته توجه ندارند که این طرح شاید پنج سال مد باشد و بعد از آن دیگر مطابق سلیقه ی عمومی نباشد.

شما اگر با دقت به برخی از برند های معروف جهان نگاه کنید می بینید که همه ی آنها از لوگو های دو بعدی (۲D) استفاده کرده اند زیرا که این گونه طراحی اصیل است و در مورد طراحی لوگو بسیار مناسب می باشد. شرکت اپل و مرسدس بنز و یا هر برند معتبر جهانی را که نگاه کنید می توانید این نکته را در آن ببینید.

 • نکته سوم:

نکته ی دیگری که در طراحی لوگو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است طراحی انحصاری و منحصر به فرد بودن لوگو می باشد. طرح لوگو باید چیزی باشد که فقط و فقط یک مفهوم را در ذهن بیننده تداعی کند. به این مثال دقت کنید تا با این مفهوم بیشتر آشنا شوید. اکثر رستوران ها در لوگوی خود از بشقاب ، چنگال ، چاقو و قاشق استفاده می کنند و یا با نمایش دادن یک نوع غذای خاص به طراحی لوگو می پردازند. حالا شما اگر اینگونه طراحی ها را مشاهده کنید مفهوم رستوران در ذهن شما تداعی می شود اما کدام رستوران را نمی توانید تشخیص دهید. زیرا که طراحی لوگوی این دسته از رستوران ها انحصاری نیست. اما اگر یک رستوران در طراحی لوگوی خود از تصویر جغد استفاده کند در ذهن تمام مشتریان ماندگار می شود. ذهن همه ی شما با دیدن لوگوی رستوران های بوف به سمتی می رود که مقصود تجاری طراحان لوگوی آن بوده است.

اگر قواعد علمی را در طراحی لوگو در نظر بگیریم حتما لوگوی موفقی خواهیم داشت. انحصار از نکاتی است که رعایت نکردن آن در طراحی لوگو باعث شکست بهره برداری تجاری لوگو می شود. شاید طراحی یک لوگو موضوع فعالیت را برساند و از نظر بصری بسیار زیبا طراحی شده باشد اما اگر منحصر به فرد نباشد نمی تواند شما را در رقابت تجاری با رقبایتان موفق کند. انحصار عنوان و لوگوی شما در مقابل رقیبانتان یکی از مهمترین عوامل موفقیت در رقابت است.

بسته ویژه طراحی گرافیک (آرم، اوراق اداری، هویت سازمانی)

اوراق اداری:

 • طراحی یک مجموعه اوراق اداری
 • اوراق بهادار و بن های خرید
 • طراحی برگ سهام، چک، سپرده های مالی، اعتباری، بانکی و …
 • بروشور، کاتالوگ و …
 • شامل طراحی روی جلد و پشت جلد ، طراحی بقیه صفحات
 • طراحی دفترچه های راهنما
 • طراحی جدول و نمودار

بسته بندی:

 • طراحی بسته بندی ، برچسب، ساک خرید

پوستر:

 • طراحی پوستر

تقویم، سررسید و دفتر یادداشت:

 • طراحی تقویم دیواریتک برگ سالانه
 • طراحی تقویم دیواری فصلی بعلاوه جلد
 • طراحی تقویم دیواری ماهانه بعلاوه جلد
 • طراحی ماکت کلی سررسید روز شمار، هفته شمار، ماه شمار در قطع های متفاوت
 • طراحی ماکت کلی تقویم رومیزی
 • طراحی ماکت کلی تقویم زیردستی
 • طراحی ماکت کلی و برگ های داخل دفتریادداشت

تبلیغات:

 • طراحی آگهی یک صفحه مجله
 • طراحی آگهی یک چهارم صفحه روزنامه
 • طراحی یکپارچه بدنه اتوبوس های بزرگ
 • طراحی تبلیغات برای پشت اتوبوس
 • طراحی تبلیغات محیطی مانند بیلبوردها، عرشه پل ها و …
 • طراحی تبلیغ برروی سر در فروشگاه
 • طراحی بدنه ی اتومبیل های پخش
 • طراحی تمبر

خانواده کامل حروف:

 • طراحی مجموعه ای کامل و اجرای گرافیک حروف و قابلیت اتصال آنها

صفحه های وب و چند رسانه ای:

 • طراحی ساختار کلی و صفحه اصلی
 • طراحی و اجرای صفحه اول تا پنجم
 • طراحی و اجرای صفحه پنجم تا دوازدهم

طراحی فولدر اداری:

 • طراحی کارت دعوت ، تبریک و …
 • طراحی کارت های بانکی، اعتباری، تلفن و …

کتاب:

 • طراحی ساختار و شکل کلی جلد ( یونیفرم)
 • طراحی رو، پشت و عطف هر کتاب
 • طراحی ماکت کلی صفحه های داخلی
 • طراحی و اجرای صفحه آرایی کتاب های تصویری

گواهینامه و کارت ضمانت:

 • طراحی انواع گواهینامه، دیپلم و موارد نظیر
 • طراحی انواع کارت ضمانت و گارانتی و موارد نظیر

لوح فشرده :

 • طراحی لوح فشرده و صفحات داخل و پشت به همراه طراحی روی حلقه آن
 • طراحی جلد کاست، صفحات داخل و پشت و برچسب آن

مطبوعات:

 • طراحی ماکت کلی مجله و روزنامه شامل طراحی ساختار و شکل کلی ( یونیفرم) و شیوه حروفچینی
 • طراحی جلد هر شماره
 • طراحی مجموعه سرصفحه ها با نشان تصویری تا ۱۰ عنوان
 • طراحی صفحه عنوان و فهرست
 • طراحی و اجرای صفحات داخل

نشانه(لوگو):

 • طراحی نشانه و یا نشانه نوشته
 • طراحی نام فارسی و یا لاتین برای نشانه بالا

هویت بصری سازمانی:

طراحی هویت بصری سازمانی را می توان به مجموعه های مختلفی تقسیم و هزینه های هر مجموعه را در سطح پایه پیشنهاد کرد.

باید توجه کرد هر مجموعه بر حسب نیازهای سفارش دهنده از لحاظ کمیت و تعداد ممکن است بسیار متفاوت باشد،

طراحی عناصر بنیادین شامل موارد زیر می باشد:

 • تعیین و تعریف رنگ ها و قلم یا فونتهای سازمانی
 • طراحی نشانه و یا نام نوشته
 • تعیین و تعریف رنگ نشانه و روش های اجرایی یا نمایشی، چاپی و الکترونیک
 • تعیین و تعریف رنگ ها و قلم یا فونت های سازمانی با ارائه ۳ موضوع
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک برای مجموعه اوراق اداری ، کارت و سربرگ ها برای ۵ موضوع
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک برای اوراق مالی و حسابداری برای ۵ موضوع
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک نمایش نام سازمان روی تابلوها و خودروهای سازمانی، برای ۳ موضوع
 • طراحی و تعیین سبک و سیاق برای مجموعه ی بسته خدمات یا محصولات برای ۵ موضوع
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک برای مجموعه روابط عمومی ، انتشارات، اطلاع رسانی، و آگهی ها برای ۵ موضوع –
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک برای مجموعه ی علائم و نشانه های تصویری فضاهای کاری سازمانی، برای ۷ موضوع –
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک برای مجموعه نمایش صفحات وب سازمان برای یک صفحه اصلی و ۵ صفحه متصل –
 • سبک و سیاق طراحی و تعیین سبک برای موارد تشریفات سازمانی مانند: بج، تقدیرنامه ها و احکام، برای ۳ موضوع –
 • تدوین و طراحی کتابچه ی راهنمای طراحی هویت بصری سازمانی تا ۱۶ صفحه

تماس با راینیک